O nas

Drewno jest surowcem, które już od tysiącleci inspirowało człowieka. Tworzenie z niego nowych narzędzi, rzeźbienie, a nawet stawianie kolosalnych konstrukcji, pozwoliło na opanowanie sztuki korzystania z daru natury w jak najlepszy sposób.

Dlaczego my i dlaczego schody drewniane?

Zajmujemy się produkcją schodów z drewna i metalu już od dwóch pokoleń. Schody drewniane przestały być dla nas tajemnicą jeszcze w czasach, kiedy nie mieliśmy dostępu do dzisiejszych technologii. Drewno przestało być dla nas tajemnicą dlatego mamy zaszczyt Państwu przedstawić bogatą ofertę schodów na zamówienie.

Według indywidualnego projektu wykonamy balustrady, poręcze, a także inne komponenty. Do każdego zamówienia podchodzimy z największą starannością, starając się aby termin realizacji był jak najbardziej dogodny. Oferujemy montaż, a także pomoc po wykonaniu zlecenia.

Korzystając z naszych usług otrzymają Państwo gwarancję wykonania schodów na zamówienie przez specjalistów posiadających ogromne doświadczenie oraz wiedzę przekazywaną już od kilku pokoleń.

Andrzej Glinka - produkcja schodów z drewna i metalu © 2010-2014
Projekt i wykonanie HOTchili